top of page
PastelStudio025SocialMedia.jpg

Sesje ciążowe 
przygotowanie do sesji

Chciałabym Was przeprowadzić od A do Z przez proces przygotowań tak abyście się czuli bezpiecznie i komfortowo. 

Kilka słów o sesji 

Ciąża to czas oczekiwania na Wasze maleństwo, ale także czas przygotowań - w końcu trzeba przygotować wszystkie potrzebne rzeczy do powitania małego człowieka. Trzeba się odpowiednio nastawieni do zmian, które zajdą po przyjściu na świat Waszego dziecka. W ferworze tych wszystkich przygotowań zapomina się często o tym aby uwiecznić ten krągły brzuszek - a uwierz mi, po jakimś czasie, kiedy ciążowy brzuszek znika zaczyna się zapominać jak to było.

 

Czas tak szybko umyka nam między palcami, dlatego daj swojej rodzinie to co najlepsze – zatrzymaj czas chociaż na chwilę. Pomogę Tobie go zatrzymać – w tych magicznych kadrach pełnych miłości, radości i scenerii <3

 

Dlatego już teraz zapraszam Was do siebie, abym mogła uwiecznić te piękne wspólne chwile <3  

KIEDY NAJLEPIEJ WYKONAĆ SESJE CIĄŻOWĄ?

Najlepiej między 6-8 miesiącem ciąży, jako że każda ciąża jest inna, dlatego ten czas się nieco różni. Najlepszy moment to taki, w którym Twój brzuszek jest już widoczny i zaokrąglony, ale też czas w którym się jeszcze dobrze czujesz. 

KIEDY I JAK ZAREZERWOWAĆ TERMIN?

Z terminami jest jak z okazjami, raz są raz ich nie ma - dlatego jeśli zależy Tobie na sesji u mnie, proszę zadbaj o to by rezerwacji dokonać ok 2 miesięcy wcześniej, wówczas będziesz mieć pewność, że znajdę dla Ciebie czas i odpowiedni termin <3 

Rezerwacji można dokonać telefonicznie, mailowo, przez facebooka lub stronę do rezerwacji mafelo.

CZY POTRZEBNY JEST ZADATEK?

Tak. Warunkiem rezerwacji jest wplata zadatku w kwocie 100zł. Wszystkie dane dostaniesz wraz z umówieniem się na sesje

 

ODWOŁANIE SESJI 

W przypadku całkowitego odwołania – zadatek nie jest zwracany. Istnieje jednak możliwość zrealizowania sesji w innym terminie – do maksymalnie 3 miesięcy – w wyjątkowych sytuacjach ten czas możemy przedłużyć.

PŁATNOŚĆ

Płatność za sesję należy dokonać w dniu sesji gotówką. Jeśli będziecie dobierać dodatkowe ujęcia bądź produkty – albumy, odbitki itp. Wówczas dodatkową kwotę należy uiścić na mój numer konta. Dopiero po otrzymaniu od Was wpłaty zlecam zamówienie wykonania poszczególnych produktów.

JAK SIĘ UBRAĆ NA SESJĘ? 

Wszystko zależy od naszych ustaleń i od tego jakiego stylu oczekujesz od sesji.

Jeśli zależy Ci na bardziej naturalnych kadrach, zabierz jeansy i czarne  lub/i białe t-shirty, jeśli masz inne ubrania w których czujesz się dobrze  i chcesz je uwiecznić na fotografii również zabierz je ze sobą - na miejscu zobaczymy co możemy z nich stworzyć :) 

Jeśli sesja ma być bardziej elegancka możesz zabrać swoje ubrania, ale oczywiście skorzystamy z moich zasobów. Bielizna najlepiej gładka (bez koronek i koralików) beżowa z odpinanymi ramiączkami, a majtki aby były bezszwowe tak by nie odznaczały się na materiale.

Jeśli na sesji będzie partner wówczas najlepiej wziąć w tym samym kolorze t-shirt oraz białą/czarną koszulę. Unikać należy pstrokatych ubrań, bez pasków i zbędnych napisów i ozdobników.  

Jeśli na sesji będzie rodzeństwo również przygotuj ubrania pasujące do Waszego ubioru.

 

FRYZURA I MAKIJAŻ:

Na sesję polecam, aby makijaż wykonała profesjonalna makijażystka, jeśli jednak źle się czujesz w takim wydaniu - nie zmuszaj się. Najważniejsze jest Twoje samopoczucie podczas sesji. Fryzura - włosy powinny być świeżo umyte i najlepiej wyprostowane lub nawinięte na szczotkę, chyba że czujesz się dobrze w jakimś specjalnym upięciu wówczas możesz skorzystać z pomocy fryzjera. W studio delikatnie mogę podkręcić włosy na lokówce lub coś poprawić - w tym celu proszę byś zabrała ze sobą na wszelki wypadek swoją szczotkę do włosów.

Proszę zwróć uwagę na kolor paznokci na dłoniach i stopach - najlepiej jakby były w stonowanych kolorach. 

 

Istnieje możliwość wykonania makijażu w studio - dodatkowa opłata 100zł - taką opcję należy wcześniej zgłosić, aby móc ustalić termin z makijażystką.

Masz pytanie? 

Masz jeszcze jakieś pytania? Chętnie odpowiem i rozwieje Twoje wątpliwości. Napisz do mnie 

bottom of page