top of page
PastelStudio018SocialMedia.jpg

Sesje noworodkowe 
przygotowanie do sesji

Chciałabym Was przeprowadzić od A do Z przez proces przygotowań tak abyście się czuli bezpiecznie i komfortowo. 

Kilka słów o sesji

Czas sesji jest określony od 2 do 3 godzin, jednak biorę pod uwagę, że sesja może się przedłużyć nawet do 4 godzin – biorę pod uwagę czas potrzebny na karmienie, przewijanie i utulenie maluszka. Jednakże aby zminimalizować czas sesji chciałabym abyście odpowiednio przygotowali siebie i maleństwo. Bardzo proszę postarajcie o tych kilka kwestii które pomogą nam w trakcie sesji.

 

SEN– Postarajcie się, aby dziecko nie spało tuż przed sesją. Im dłużej tym lepiej – rozumiem, że w kwestii zaśnięcia w samochodzie nie wiele da się zrobić o tyle w domu postarajcie się aby jak najdłużej nie spało ok.1-2h

MLEKO MODYFIKOKWANE - 4 porcje + butelka.  Rozumiem potrzebę karmienia piersią jednak po mleku modyfikowanym dziecko jest w stanie szybciej zasnąć i dłużej spać, dzięki czemu uzyskamy maksimum ujęć. Jeśli jednak nie zgadzasz się na mleko modyfikowane i butelkę, wówczas proszę wziąć pod uwagę możliwość przedłużenia się sesji.

​SMOCZEK 

KOCYK - coś co będzie otulało maluszka

ŚRODKI DO HIGIENY DZIECKA​ -  pieluchy, chusteczki mokre, pieluchy tetrowe.

UBIÓR PODCZAS SESJI:

Ujęcia z rodzicami wykonuję zazwyczaj w kolorze czarnym lub białym. Dlatego proszę o zabranie białych lub czarnych t-shirtów – bez nadruków oraz wzorów. Jeśli zależy Wam na innym stylu zdjęć (bardziej boho, elganckie itp) to istnieje również taka możliwość - jestem otwarta na propozycje.

    

MAKIJAŻ I FRYZURA

Przy sesjach o makijaż i fryzurę dla mamy należy zadbać we własnym zakresie.

 

KTO MOŻE UCZESTNICZYĆ W SESJI?

Podczas sesji noworodkowej wymagane jest pełne skupienie, dlatego na sesji powinni uczestniczyć tylko rodzice. Jeśli chcecie ujęcia z rodzeństwem, postarajcie się zorganizować kogoś kto mógłby przywieźć dziecko pod koniec sesji.

 

BEZPIECZEŃSTWO I HIGIENA:

Studio jest przygotowane na przyjście małych modeli. Ubranka są prane środkami dla maluszków po każdej sesji. Pozycje, które wykonuje są bezpieczne. W studio jest do dyspozycji płyn do dezynfekcji, podkłady jednorazowe, przewijak. Temperatura jest przystosowana do maluszków.

Masz pytanie? 

Masz jeszcze jakieś pytania? Chętnie odpowiem i rozwieje Twoje wątpliwości. Napisz do mnie 

bottom of page