top of page

Sesje przedszkolne/żłobkowe/szkolne

OFERTA FOTOGRAFICZNA

Sesje w przedszkolu, żłobku czy szkole w nowej odsłonie. Masz już dosyć przekazywania pieniędzy przez nauczycieli? Chcesz mieć realny wpływ na to jakie zdjęcia kupujesz? Może brakuje Ci możliwości dokupienia odbitek lub innych produktów? Może brakuje Ci możliwości dokupienia pliku cyfrowego?  Zdjęcia które wykonuje są przekazywane w galerii internetowej. To rodzice wybierają zdjęcia, które chcą kupić oraz w jakich ilościach. Całość opłacają  przez płatność internetową. Całkowite zamówienie jest później do odbioru w placówce do której uczęszcza dziecko. 

3B5A2191 — Odzyskano kopia.jpg

Sesje w plenerze

Sesje przedszkolne w plenerze? Jest to możliwe! Wystarczy, że placówka gospodaruje kawałkiem zieleni przed swoim budynkiem lub w pobliżu ma park. Sesje w plenerze najlepiej wykonać na wiosnę lub jesienią

3B5A2055 kopia.jpg

Sesje tematyczne

Sesje tematyczne, są organizowane o różnych porach roku i są to sesje z okazji świąt Bożego Narodzenia, Wialkanocy, Dnia Babci i Dziadka. 

3B5A3832.jpg
N85A6351a_edited.jpg
3B5A2264 kopia.jpg

Inne okazje

W ofercie wykonuje również zdjęcia na zakończenie roku, do tablo, zdjęcia grupowe, pasowanie przedszkolaka, zdjęcia reportażowe z wybranych uroczystości.

Zainteresowani?

W celu uzyskania szczegółowej oferty, zapraszam do kontaktu <3 omówimy Wasze oczekiwania i znajdziemy wspólną drogę fotografii 

bottom of page