top of page

Mini Sesje Świąteczne

Ruszyły już zapisy na sesje świąteczne. Scenki są już gotowe do użytku <3

Przedstawiam Wam trzy propozycje, z czego jedna jest bardzo rozbudowana :)Zapewne nie tylko ja tak mam, ale moja koncepcja w trakcie tworzenia scenek zmieniała się kilku jak nie kilkunastokrotnie :D Ciągle byłam z czegoś nie zadowolona, a to tapeta jednak nie taka, a to za pusto na ścianie, a to jednak nie z tej strony, a w sumie to jeszcze by się przydała szafa, ciągle coś .. Po pierwszych testach zdjęciowych już wiedziałam co mi najbardziej nie pasuje, domówiłam tło dodałam kilka rzeczy i w końcu efekt był taki jaki chciałam aby był.
PIERWSZA SCENKA - DOMOWE ZACISZE

W tej scence jestem zakochana, zawsze lubiłam ciepłe klimatyczne zdjęcia takie prawdziwie świąteczne. Choinka, kominek, łóżko no i ta szafa w której jestem zakochana <3 Jest to scenka która zajmuje dosłownie pół studia, ale daje naprawdę dużo możliwości kadrowych. Zdjęcie przy choince, zdjęcie przy szafie, na łóżku.

Ubiór: tutaj sprawdzą się czerwienie, zielenie, ale też klasyczne szarości, beże.


DRUGA SCENKA - ZIMOWA KRAINA


Druga scenka jest dla miłośników jasnych zdjęć, jest to scenka którą uwielbiają dzieci, bo przecież najlepsza zabawa jest wtedy kiedy można porzucać trochę sztucznym śniegiem :) Scenka jest przygotowana szczególnie dla dzieci, ale rodzice również się na niej zmieszczą

Ubiór: tutaj sprawdzą się jasne kolory, beże, biele, szarości ale też jak w przypadku chłopców brązy.


TRZECIA SCENKA - MINIMALISTYCZNY PORTRET

Ostatnia scenka jest bardzo klasyczna i minimalistyczna, ale też bardzo elegancka. Sprawdzi się dla dzieci ale też do klasycznego portretu rodzinnego.

Ubiór: Zdecydowanie polecam coś eleganckiego. Odradzam kolory pstrokate i pastelowe.


18 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


bottom of page