top of page

WITAJ W MOIM ŚWIECIE!

IMG_7385.jpg
IMG_6930.jpg

​Dziękuję Wam za to że poświęciliście chwilę, aby wejść do mojego miejsca na ziemi. Fotografia to przede wszystkim moja pasja. Moją misją jest tworzenie kadrów pełnych emocji i wzruszeń ale również ukazywanie Waszego ciepła i piękna <3 Szczególnie ważne jest dla mnie abyście czuli się dobrze w moim towarzystwie oraz żebyście poczuli się wyjątkowo i bezpiecznie. Kto miał okazję mnie poznać, wie że lubię dużo mówić ;) ale uwielbiam też słuchać Waszych historii i to dzięki temu atmosfera podczas sesji jest swobodna i przyjemna. To Wy motywujecie mnie do dalszej pracy nad sobą, aby moje fotografie były coraz piękniejsze <3.

Z zawodu jestem nauczycielem przedszkolnym, który w zawodzie nauczycielskim spędził prawie 10 lat - kto wie, może jeszcze kiedyś spotkacie mnie na tej ścieżce zawodowej? :) 

Aktualnie postanowiłam skupić się na fotografii - to takie połączenie mojej pracy w przedszkolu, pasji fotograficznej oraz bycia mamą. Uwierzcie te wszystkie rzeczy powodują że doskonale się odnajduję w swojej roli. 

Fotografia w moim sercu jest prawie od zawsze - zaczynałam od fotografii makro, czyli wszystkie robaki, motyle i ogólnie przyrodę, później trochę poszłam w fotografowanie ulicznych artystów, no i finalnie postanowiłam podjąć to wyzwanie i zaczęłam fotografować w ok 2017r. rodziny, dzieci. Do noworodków musiałam dojrzeć - czyli urodziłam córkę która robiła mi za modela, później ukończyłam kurs noworodkowy który pozwolił mi rozwinąć skrzydła. 

 

Oprócz fotografii uwielbiam rękodzieło – tworzę kartki, zaproszenia, metryczki. Staram się tworzyć coś z niczego dlatego wyznaję zasadę „to się do czegoś jeszcze przyda” – też tak macie?  Zdarza się że tworzę małe graficzne projekty. Ponadto lubię podróże i te mniejsze i te większe. 

 

 

Uciekający czas dotyka każdego, dlatego tak ważnym miejscem w moim życiu zajmuje fotografia – bo nie ma nic piękniejszego niż zatrzymanie chwil które tak szybko przemijają.  

 

Nazywam się Joanna Wiktorowska i mam nadzieję że pozwolisz mi uchwycić Wasze piękno w magiczny sposób <3

bottom of page