04 (2)_edited.jpg

Mini sesje świąteczne 
przygotowanie do sesji

Chciałabym Was przeprowadzić od A do Z przez proces przygotowań tak abyście się czuli bezpiecznie i komfortowo. 

Kilka słów o sesji

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia – z czym się Tobie kojarzą święta?  

Mi – kiedy zamknę oczy- wracają wspomnienia z dzieciństwa. Przede wszystkim kojarzą mi się z oczekiwaniem – oczekiwaniem na śnieg, na pierwszą gwiazdkę, na prezenty. Kojarzą mi się z zapachem pomarańczy, goździków, pierniczków i choinki. Muszę Wam powiedzieć, że najbardziej jednak wspominam czas przygotowań – wspólne ubieranie choinki, wspólne malowanie pierniczków – coś co mogliśmy robić razem z rodziną. Dokładnie te wspólne czynności sprawiały że ten czas był wyjątkowy a przede wszystkim to te chwile sprawiły że są nadal w mojej pamięci.

 

Co Wy robicie wspólnie z rodziną? Macie jakieś świąteczne tradycje?   może wpadliście w wir przygotowań – sprzątania, gotowania, pogoni za prezentami, zapominając w tym wszystkim o przyjemnościach i o tworzeniu cudownych wspomnień?  Bardzo bym chciała, abyście przez chwilę się zatrzymali i pomyśleli co jest dla Was najważniejsze – jakie wartości i jakie wspomnienia chcecie zostawić swoim dzieciom/ wnukom ale też rodzicom i dziadkom? Czas tak szybko umyka nam między palcami, dlatego daj swojej rodzinie to co najlepsze – daj siebie. Daj czas. Pomogę Tobie go zatrzymać chociaż na chwilę – w tych magicznych kadrach pełnych miłości, radości i świątecznej scenerii <3

 

Dlatego już teraz zapraszam Was do siebie, abym mogła uwiecznić  te piękne wspólne chwile <3  

 

 

UBIÓR PODCZAS SESJI:

Na sesję wybierzcie ubrania jednolite (bez żadnych napisów oraz bez żadnych kolorowych nadruków). Wybierzcie ubrania w kolorze czerwonym/ bordowym/ zielonym ale dobrze sprawdzą się również kolory granatu, szarości, ecru/ bieli. Zdjęcia najlepiej wykonywać bez skarpetek, ale jeśli nie to postarajcie się aby chociaż pasowały do ubioru. 

    Niektóre sukienki dla dziewczynek są dostępne w moim studio. Jeśli będą pasowały to jak najbardziej możemy z nich skorzystać.

 

FRYZURA I MAKIJAŻ:

Jako, że mini sesje świąteczne są krótkie i intensywne, to fryzurę i makijaż zostawiam w Waszym zakresie <3

Masz pytanie? 

Masz jeszcze jakieś pytania? Chętnie odpowiem i rozwieje Twoje wątpliwości. Napisz do mnie