top of page
3B5A2991.jpg

Mini sesje świąteczne 

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia – z czym się Tobie kojarzą święta?  

Mi – kiedy zamknę oczy- wracają wspomnienia z dzieciństwa. Przede wszystkim kojarzą mi się z oczekiwaniem – oczekiwaniem na śnieg, na pierwszą gwiazdkę, na prezenty. Kojarzą mi się z zapachem pomarańczy, goździków, pierniczków i choinki. Muszę Wam powiedzieć, że najbardziej jednak wspominam czas przygotowań – wspólne ubieranie choinki, wspólne malowanie pierniczków – coś co mogliśmy robić razem z rodziną. Dokładnie te wspólne czynności sprawiały że ten czas był wyjątkowy a przede wszystkim to te chwile sprawiły że są nadal w mojej pamięci.

 

Co Wy robicie wspólnie z rodziną? Macie jakieś świąteczne tradycje?   może wpadliście w wir przygotowań – sprzątania, gotowania, pogoni za prezentami, zapominając w tym wszystkim o przyjemnościach i o tworzeniu cudownych wspomnień?  Bardzo bym chciała, abyście przez chwilę się zatrzymali i pomyśleli co jest dla Was najważniejsze – jakie wartości i jakie wspomnienia chcecie zostawić swoim dzieciom/ wnukom ale też rodzicom i dziadkom? Czas tak szybko umyka nam między palcami, dlatego daj swojej rodzinie to co najlepsze – daj siebie. Daj czas. Pomogę Tobie go zatrzymać chociaż na chwilę – w tych magicznych kadrach pełnych miłości, radości i świątecznej scenerii <3

 

Dlatego już teraz zapraszam Was do siebie, abym mogła uwiecznić  te piękne wspólne chwile <3  

Kilka słów o sesji

UBIÓR PODCZAS SESJI:

Na sesję wybierzcie ubrania jednolite (bez żadnych napisów oraz bez żadnych kolorowych nadruków) lub w świąteczne drobne wzorki. Wybierzcie ubrania w kolorze czerwonym/ bordowym/ zielonym ale dobrze sprawdzą się również kolory granatu, szarości, ecru/ bieli. Zdjęcia są wykonywane bez obuwia, dlatego zadbaj aby skarpetki również pasowały do całości. 

    W moim studio dostępne są sukienki i ubranka dla chłopców. Jeśli będą pasowały to jak najbardziej możecie z nich skorzystać.

Przed sesją wysyłam przykładowe inspiracje jak można się ubrać. 

 

FRYZURA I MAKIJAŻ:

Jako, że mini sesje świąteczne są krótkie i intensywne, to fryzurę i makijaż zostawiam w Waszym zakresie <3

KTO MOŻE BRAĆ UDZIAŁ W SESJI? 

W sesji udział może wziąć jedna rodzina - rodzice + dzieci. Jeśli zależy Wam na tym aby kuzynostwo było razem na zdjęciu, należy zarezerwować dwie sesje obok siebie. 

JAK DO MNIE TRAFIĆ?

Studio znajduje się przy ul. Heyki 27b, dokładną mapkę wysyłam na maila przed sesją

Masz pytanie? 

Masz jeszcze jakieś pytania? Chętnie odpowiem i rozwieje Twoje wątpliwości. Napisz do mnie 

bottom of page